جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸  -  Friday, May 24, 2019
جستجوی پیشرفته
عمومی
 عبارت *      جستجوی پیشرفته

بازدید معاونین موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی از موسسه تحقیقات دیم کشور
روز چهارشنبه مورخ 97/09/07 آقایان دکتر نادر عباسی معاون پژوهشی و دکتر احمد شریفی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه با هدف برنامه ریزی برای همکاری های مشترک و تشریح آیین نامه های ترفیع و ارتقاء به موسسه تحقیقات دیم کشور در شهرستان مراغه عزیمت نموده و از بخش های مختلف این موسسه بازدید نمودند.


در این بازدید ابتدا از کارگاه ساخت ماشینهای کشاورزی این موسسه و فعالیتهای انجام یافته در خصوص کاشت نخود در مزارع ازدیادی با دستگاه کارنده کاشت مستقیم و همچنین ماشین سمپاش ساخته شده برای مبارزه با علف هرز نخود توسط آقای دکتر قهرمانیان بازدید بعمل آمد. در این بازدید آقای دکتر قهرمانیان توضیحات مفصلی در خصوص دستگاههای ساخته شده توسط همکاران موسسه دیم ارائه دادند. سپس در جلسه ای با حضور آقای دکتر علیزاده معاون پژوهشی و اعضاء هیات علمی موسسه دیم، آیین نامه های ارتقاء و ترفیع توسط آقایان دکتر نادر عباسی و احمد شریفی تشریح و به سوالات حاضرین در این رابطه پاسخ داده شد. در ادامه در نشستی مشترک با آقایان دکتر علیزاده معاون پژوهشی و دکتر رحیم زاده رئیس بخش مدیریت منابع، چگونگی انجام همکاری های مشترک مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در پایان این بازدید جلسه دیگری نیز با حضور آقای گلکاری ریاست موسسه تحقیقات دیم برای جمع بندی بازدید و تبادل نظر در خصوص همکاری های مشترک صورت گرفت. در این جلسه بر ضرورت استفاده از پتانسیل های طرفین و انجام همکاری های علمی و تحقیقاتی مشترک تاکید و مقرر شد برای شر‌وع این همکاری، کشاورزی دقیق با هدف پایداری تولید از طریق کاهش مصرف نهاده ها، افزایش بازده اقتصادی و افزایش راندمان تولید فعالیت های مشترک انجام پذیرد.

 
 
 
 
 
 
 
 


۱۳۹۷/۰۹/۱۰
تعداد نمایش: ۷۷
مشاهده اخبار گروه خبری 'عمومی'

نظر و امتیاز برای این خبر
 
نام و نام خانوادگی:
1 2 3 4 5
لطفا نظر خود را بنویسید:
 
آمار مشاهده صفحات

پیوندها:                                               
                                                        

وزارت جهاد کشاورزیمرکز فناوری اطلاعات و اطلاع رسانی کشاورزی
 صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری
سازمان تحقیقات،آموزش و ترویج کشاورزیمرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی
 کمیته ملی آبیاری و زهکشیشبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی 

 
 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه تحقیقات فنی ومهندسی کشاورزی می باشد.