شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸  -  Saturday, December 14, 2019
جستجوی پیشرفته
عمومی
 عبارت *      جستجوی پیشرفته

نوزدهمین جلسه کمیته نظارت و ارزشیابی موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی برگزار شد.
نوزدهمین جلسه کمیته نظارت و ارزشیابی موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی روز چهارشنبه 13 تیر ماه 97 با حضور رییس و معاونین موسسه، اعضای کمیته و روسای بخش‌های تحقیقاتی برگزار شد.

در نوزدهمین جلسه کمیته نظارت و ارزشیابی، ابتدا گزارشی از نتایج ارزیابی عملکرد موسسه در سال 96 شامل ارزیابی عملکرد بخش ­های تحقیقاتی ستاد و مراکز تابعه، ارزیابی عملکرد روسای بخش­ های تحقیقاتی ستاد و مراکز تابعه و ارزیابی عملکرد تمامی اعضای هیات علمی و پژوهشگران ستاد و مراکز تابعه موسسه ارائه و مقرر شد نتایج ارزیابی­ ها با ارائه جزئیات امتیاز و رتبه در هر سه بخش ارزیابی به صورت محرمانه به روسای بخش ­های تحقیقاتی ستاد و مراکز تابعه ارسال شود تا ایشان ضمن آگاهی از وضعیت عملکردی خود، بخش و اعضای هیات علمی و پژوهشگران بخش در سال 96  به منظور برنامه­ ریزی در راستای تقویت یا بهبود عملکرد در سال­ های آتی، امتیاز و رتبه هر یک از همکاران را به صورت محرمانه و فردی به ایشان اعلام نمایند.

در ادامه جلسه، گزارشی از بازدیدهای انجام‌شده از جلسه پیش تاکنون با بیان مشکلات، نقاط قوت و ضعف موجود و پیشنهادهای همکاران محل بازدید؛ تعداد گزارش‌های سالانه ارزیابی‌شده و وضعیت آنها؛ روند بررسی پروپوزال‌های تحقیقاتی و وضعیت طرح/پروژه‌های در دست اجرا یا خاتمه­ یافته (معوقه) و موارد نیازمند پیگیری توسط اعضای کمیته (نمایندگان هر بخش) ارائه و در این خصوص بحث و تصمیم­ گیری شد.

در این جلسه همچنین، گزارشی توسط روسای بخش‌های تحقیقاتی یا نمایندگان آنها در خصوص تعداد و وضعیت گزارش­ های معوقه، تعداد پروژه‌های در دست اجرا به تفکیک ماهیت و نتایج پروژه به همراه تعداد افراد فاقد طرح/پروژه در دست اجرا ارائه شد.

سپس، گزارشی از وضعیت چند پروژه تحقیقاتی خاص شامل پروژه ­های تحقیقاتی سالیکورنیا، پروژه­ های ملی تعیین آب مصرفی و غیره توسط روسای بخش­ های تحقیقاتی مرتبط ارائه شد. در پایان جلسه در خصوص چند پروژه و گزارش نهایی معوقه مشکل‌دار به طور ویژه بحث و تصمیم‌گیری نهایی شد.۱۳۹۷/۰۴/۱۶
تعداد نمایش: ۷۹
مشاهده اخبار گروه خبری 'عمومی'

نظر و امتیاز برای این خبر
 
نام و نام خانوادگی:
1 2 3 4 5
لطفا نظر خود را بنویسید:
 
آمار مشاهده صفحات

پیوندها:                                               
                                                        

وزارت جهاد کشاورزیمرکز فناوری اطلاعات و اطلاع رسانی کشاورزی
 صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری
سازمان تحقیقات،آموزش و ترویج کشاورزیمرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی
 کمیته ملی آبیاری و زهکشیشبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی 

 
 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه تحقیقات فنی ومهندسی کشاورزی می باشد.