پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷  -  Thursday, July 19, 2018
جستجوی پیشرفته
» اخبار

لطفا گروه خبری مورد نظر خود را از منوی زیر انتخاب نمایید: عبارت *      جستجوی پیشرفته
 
» آخرین خبرها
برگزاری جشنواره ملی روز مزرعه در استان خراسان رضوی
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ ۰۸:۰۳
حضور فعال بخش تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی در برگزاری جشنواره ملی روز مزرعه


برگزاري دومين نشست تخصصي در قالب پروتکل همکاري منعقد شده بين ايران و روسيه در زمينه آب و کشاورزي
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ ۱۳:۴۳
در ادامه همکاري هاي سازنده و اثربخش بين سازمان آب و برق استان خوزستان و مؤسسه تحقيقات فني و مهندسي کشاورزي، آقاي دکتر عليرضا حسن اقلي به نمايندگي از مؤسسه، برای شرکت در دومین سري از جلسات کارشناسي با موضوع توسعه همکاری های مشترک فی مابین سازمان آب و برق خوزستان، معاونت آب و خاک و تحقیقات وزارت جهاد کشاورزی و موسسه تحقیقات علمی در زمینه مهندسی هیدرولیک و احیای اراضی کشور روسیه، از تاريخ 17 لغايت 21 تيرماه به استان خوزستان عزيمت نمودند.


پروژه های فناوری نانو با اهتمام به علوم جدید و راهکارهایی نوین در حوزه کشاورزی توانسته اند به بازیابی آب های از دست رفته کمک کنند.
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ ۰۸:۵۳
عضو هیات علمی موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی در برنامه مناظره با موضوع بررسی چالش های توسعه فناوری نانو در کشاورزی گفتند: پروژه های فناوری نانو با اهتمام به علوم جدید و راهکارهایی نوین در حوزه کشاورزی توانسته اند به بازیابی آب های از دست رفته کمک کنند.


برگزاری کارگاه آموزشی" اصلاح روش های آبیاری به منظور کاهش تبخیر و افزایش راندمان آبیاری"
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ ۰۷:۵۵
به منظور توانمندسازی کارشناسان شرکت های مجری طرح تحولی ترویج احیای دریاچه ارومیه، کارگاه آموزشی با عنوان" اصلاح روش های آبیاری به منظور کاهش تبخیر و افزایش راندمان آبیاری" توسط عضو هیات علمی بخش تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی جناب آقای مهندس حیدر طایفه رضایی برگزار شد.


بازدید رئیس موسسه از مرکز تحقيقات و آموزش کشاورزي و منابع طبيعي استان چهارمحال و بختياري
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ ۰۷:۰۰
رئیس موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی از مرکز تحقيقات و آموزش کشاورزي و منابع طبيعي استان چهارمحال و بختياري بازدید نمودند.


میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) مبارک باد
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ ۲۲:۰۱
میلاد نور دیده رضا، کعبه دل‏ها، حضرت معصومه علیهاالسلام خجسته باد.


فراخوان جذب هیئت علمی
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ ۱۲:۰۶
جلسه مصاحبه علمی از متقاضیان جذب هیئت علمی فراخوان بهمن 96 وزارت علوم برای استخدام در موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی روز چهارشنبه مورخ 97/04/27 ساعت 08:00 صبح در محل ستاد مؤسسه برگزار خواهد شد.


بازدید رئیس موسسه از بخش تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی استان اصفهان
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ ۰۸:۵۱
روز چهارشنبه مورخ 20تیرماه آقای دکتر فریبرز عباسی رئیس موسسه تحقیقات فنی و مهندسی با حضور در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان، از بخش تحقیقات فنی و مهندسی این مرکز بازدید نمودند.


بازدید از سایت های الگویی "طرح تحولی ترویج برای احیاء دریاچه ارومیه با رویکرد مدیریت تلفیقی" استان آذربایجان غربی
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ ۰۶:۵۸
در مورخه 97/04/13 آقای دکتر علیرضا توکلی عضو هیات علمی موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی و مجری ملی "طرح تحولی ترویج برای احیاء دریاچه ارومیه با رویکرد مدیریت تلفیقی" به همراه مدیریت ترویج و محققان آبیاری بخش تحقیقات فنی و مهندسی مرکز آذربایجان غربی از برخی از سایت های الگویی این طرح در شهرستان های میاندوآب و نقده استان آذربایجان غربی بازدید نمودند.


شهادت جانسوز رئیس مذهب شیعه امام جعفر صادق علیه السلام تسلیت باد.
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ ۰۸:۴۷
"مدینه" همچنان مظلوم است و … "بقیع" مظلوم تر! رنجنامه نانوشته شیعه، بر خاک و سنگ مزار صادق آل‌پیامبر ، گویاتر از هر زمان به شِکْوه و شهادت ایستاده است.  مشاهده خبرها

آمار مشاهده صفحات

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی می باشد.