شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳  -  Saturday, April 13, 2024
جستجوی پیشرفته
» اخبار

لطفا گروه خبری مورد نظر خود را از منوی زیر انتخاب نمایید: عبارت *      جستجوی پیشرفته
 
» آخرین خبرها
حلول ماه شوال و عید سعید فطر مبارک باد
تاریخ و ساعت : ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ ۰۹:۴۶
از مراسم نماز عید، فاتحه خوانی در قبور، دید و بازدید، عیادت از بیماران، دلجویی از کسانی که عزیزانشان را از دست داده اند، هدیه گرفتن بچه ها و شادی مردم، تزیین سفره های رنگین غذا، پوشیدن زیباترین لباس ها و مهمتر از همه بخشایش و طلب حلالیت گرفتن از همدیگر است. عید سعید فطر مبارک طاعات و عبادات شما مورد مقبول درگاه حق تعالی .


۱۲ فروردین ۱۳۵۸ روز جمهوری اسلامی ایران
تاریخ و ساعت : ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ ۱۲:۱۹
پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ۵۷، در روز دوازدهم فروردین کامل شد؛ مردم مسلمان ایران با حضور آگاهانه و متعهدانه در اولین انتخابات آزاد تاریخ ایران، نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای اداره کشور انتخاب کردند.


دیدار نوروزی همکاران در موسسه تحقیقات فنی و مهندسی
تاریخ و ساعت : ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ ۱۱:۵۵
به مناسبت سال جدید دید و بازدید نوروزی1403 در موسسه تحقیقات فنی و مهندسی انجام شد


پیام دکتر دهقانی سانیج به مناسبت روز جهانی آب؛ آب ابرازی برای صلح
تاریخ و ساعت : ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ ۰۹:۳۲
حسین دهقانی سانیج در پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی آب ،22 مارس 2024 مصادف با 3 فروردین 1403، با اشاره به شعار امسال شورای جهانی آب که «استفاده از آب برای صلح» است، و همچنین شعار امسال «جهش تولید با مشارکت مردم» بیان داشت هنگامی که جوامع و کشورها بر سر این منبع گرانبهای مشترک همکاری کنند، آب می تواند ابزاری برای صلح باشد. همانطور که کشورها تغییرات آب و هوایی، و سایر امور بین المللی را مدیریت می کنند، باید همکاری آب را نیز در کانون برنامه های خود قرار دهند.


معرفی و کاربرد نقاله‌ها در انتقال مواد کشاورزی منتشرشد
تاریخ و ساعت : ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ ۰۹:۰۴
دستنامه با عنوان " معرفی و کاربرد نقاله‌ها در انتقال مواد کشاورزی " توسط آقایان دکتر عبداله ایمان‌مهر و محسن حیدری سلطان‌آبادی نگارش و تهیه شد. این دستنامه شامل معرفی و تشریح انواع نقاله‌های مورد استفاده در کشاورزی و روش‌های طراحی و انتخاب آنها است.


دکتر حسین دهقانی سانیج رئیس موسسه تحقیقات فنی و مهندسی فرارسیدن سال 1403 را تبریک گفت:
تاریخ و ساعت : ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ ۱۶:۰۴
در متن پیام دکتر حسین دهقانی سانیج رئیس موسسه تحقیقات فنی و مهندسی آمده است ؛ فرارسیدن سال ۱۴۰۳ خورشیدی و بهار دل انگیز در همزمانی باماه مهمان پروردگار، را به شما و خانواده محترمتان صمیمانه تبریک می گویم سالی سرشار از شادی کامیابی و تندرستی برایتان آرزو می کنم.


معارفه دکتر داود مومنی عضو هیأت علمی بخش تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی اصفهان به عنوان سرپرست جدید معاونت پژوهش فناوری و انتقال دانش مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان
تاریخ و ساعت : ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ ۰۷:۴۰
جلسه تودیع آقای دکتر مسعود برهانی و معارفه آقای دکتر داود مومنی به عنوان معاونین سابق و جدید مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان برگزار شد.


درس‌آموخته‌های استفاده مجدد از زهاب مزارع نیشکر منتشرشد
تاریخ و ساعت : ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ ۰۹:۱۷
دستنامه با عنوان " درس‌آموخته‌های استفاده مجدد از زهاب مزارع نیشکر " توسط آقای دکتر علی مختاران به‌همراه همکاران خود نگارش و تهیه شد. این دستنامه شامل تجربه‌هایی مفید از کشت محصولات پنبه، کینوا، گندم و برنج در بازچرخانی زهاب مزارع نیشکرخوزستان است


ماه رمضان، ماه شکوه روح و شکیب تن، ماه غفران و آمرزش گناهان
تاریخ و ساعت : ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ ۱۴:۲۲
رمضان، ماه شکوه روح و شکیب تن، ماه غفران و آمرزش گناهان، ماه توبه و تضرع بر پیشگاه الهی، ماه انعام بندگان بر خوان گسترده احسان و فضل بی انتهای پروردگار، ماه میهمانی خدا، ماه میعاد و هنگامه یاد، ماه نزول قرآن، ماه گشایش درهای رحمت الهی، ماه معنویت و صفای نفس و مناجات و روی آوردن به خداست، ماه استمداد و بهره مندی از فیوضات و اتصال به ذات تبارک و تعالی است


پروژه‌های فرا بخشی ضرورتی در مسیر کمک به چالش‌های حوضه آبریز دریاچه ارومیه
تاریخ و ساعت : ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ ۰۹:۵۱
حسین دهقانی سانیج به نمایندگی از موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی از بخش فنی و مهندسی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی بازدیدکرد  مشاهده خبرها

آمار مشاهده صفحات