پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰  -  Thursday, January 20, 2022
جستجوی پیشرفته
موسسه
 عبارت *      جستجوی پیشرفته

نشست هم‌اندیشی با موضوع رویکردهای جدید و فناورانه برای پاسخگویی به چالش‌های بخش کشاورزی مبتنی بر برنامه تحول کشاورزی برگزار شد.
روز دوشنبه 20 دی ماه 1400، نشست هم‌اندیشی با موضوع رویکردهای جدید و فناورانه برای پاسخگویی به چالش‌های بخش کشاورزی مبتنی بر برنامه تحول کشاورزی به صورت وبیناری در موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی برگزار شد.

با توجه به ضرورت اتخاذ رویکردهای مناسب برای پاسخگویی به چالش‌های بخش کشاورزی شامل تغییرات اقلیمی و محدودیت در منابع و نهاده‌های کشاورزی همچنین نیاز روز افزون به غذا، جلسه هم اندیشی بــــا هــــدف آشــــنایی و تبــــادل نظر روی رویکردهــــای جدیــــد و فنــــاورانه در ایـــن خصــــوص برگزار شد. در این جلسه که با حضور دکتر حسین دهقانی سانیج، رییس موسسه، دکتر بهاره جمشیدی، معاون پژوهش، فناوری و انتقال یافته ها، روسای بخش های پژوهشی موسسه و اعضای هیات علمی موسسه در ستاد و استان ها که طی چند سال اخیر به خانواده فنی و مهندسی کشاورزی پیوسته اند، برگزار شد؛ هر یک از همکاران به ارائه نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند.

در پایان دکتر دهقانی سانیج ضمن تشکر از مشارکت همکاران بر ضرورت مطالعه بیشتر و بررسی رویکردهای کشورهای دیگر به ویژه کشورهایی که از نظر اقلیمی مشابه کشور ما هستند، تاکید کردند. مقرر شد، پس از برگزاری جلسه دوم بین همکاران، جمع بندی ایده­ها و پیشنهادهای فناورانه همکاران در سطح ملی برای مواجه با چالش‌های ملی و فرا استانی تا سه هفته آینده به موسسه ارائه شود.

 


۱۴۰۰/۱۰/۲۱
تعداد نمایش: ۵۱
مشاهده اخبار گروه خبری 'موسسه'

نظر و امتیاز برای این خبر
 
نام و نام خانوادگی:
1 2 3 4 5
لطفا نظر خود را بنویسید:
 
آمار مشاهده صفحات